Charles Abel Corwin oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CORWIN, Charles Abel (1857-1938): Kor vid vatten, signerad Charles Abel Corwin, olja på pannå, 20,5-25,5 cm
PROVENIENS: Gåva från konstnären personligen

143063

2012-08-19