Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CORWIN, Charles Abel (1857-1938): Kor vid vatten, signerad Charles Abel Corwin, olja på pannå, 20,5-25,5 cm
PROVENIENS: Gåva från konstnären personligen
143063
2012-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här