Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KISTA, på benställning, 1600/1700-tal, ek, beslag i järn, höjd 80, 73x38 cm, nyckel finns
Sprickor, skador, senare benställning
143073
2012-08-20
Gör en kostnadsfri värdering här