Kista på benställning

Kista på benställning
Kista på benställning
Kista på benställning
Kista på benställning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KISTA, på benställning, 1600/1700-tal, ek, beslag i järn, höjd 80, 73x38 cm, nyckel finns

Sprickor, skador, senare benställning

143073

2012-08-20