Karmstol Gripsholmstyp
2012-08-20
143075
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOL, Gripsholmstyp, 1900-tal, betsad björk, blommig klädsel
Slitage