Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KYRKDOSA, silver, 1700/1800-tal, invändigt förgylld, otydliga stämplar, vikt 42 g
143096
2012-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här