Evert Lundquist nakenstudie

Evert Lundquist nakenstudie
Evert Lundquist nakenstudie
Evert Lundquist nakenstudie
Evert Lundquist nakenstudie

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LUNDQUIST, Evert (1904-1994): Nakenstudie från Wilhelmssons målarskola, signerad och daterad Evert Lundquist 1924, teckning, 25x16 cm

143103

2012-08-27