Orientalisk krigsscen

Orientalisk krigsscen
Orientalisk krigsscen

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

TECKNING, 1800-tal, orientalisk krigsscen, monogramsignerad, daterad 1830, 18x13 cm

143105

2012-08-27