Tom Kristensen Träsnitt

Tom Kristensen Träsnitt
Tom Kristensen Träsnitt
Tom Kristensen Träsnitt
Tom Kristensen Träsnitt

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KRISTENSEN, Tom (Australien född 1962):"Big Mak", färglitografi, signerad och daterad 2009 11/30, träsnitt 17,5x13,5 cm

143108

2012-08-20