Tom Kristensen träsnitt

Tom Kristensen träsnitt
Tom Kristensen träsnitt
Tom Kristensen träsnitt
Tom Kristensen träsnitt

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KRISTENSEN, Tom (Australien född 1962):"Ma Ka", färglitografi, signerad och daterad 2010, 29/40, träsnitt, 29x37,5 cm

143109

2012-08-20