Vas signerad Moser Karlsbad

Vas signerad Moser Karlsbad
Vas signerad Moser Karlsbad
Vas signerad Moser Karlsbad
Vas signerad Moser Karlsbad
Vas signerad Moser Karlsbad
Vas signerad Moser Karlsbad

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, slipad och graverad dekor av blommor, signerad Moser Karlsbad, höjd 10 cm

Mynnings- och kantnagg

143208

2012-08-20