Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVENSSON, Roland (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad och numrerad 137/350 Roland S., färglitografi, 28x40 cm
143270
2012-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här