Karin Karlsson

Karin Karlsson
Karin Karlsson
Karin Karlsson
Karin Karlsson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARLSSON, Karin (1897-XX): Vårvintermotiv, signerad och daterad Karin Karlsson R.I 1954, olja på duk, 27x32 cm

143279

2012-08-22