Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KARLSSON, Karin (1897-XX): Vårvintermotiv, signerad och daterad Karin Karlsson R.I 1954, olja på duk, 27x32 cm
143279
2012-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här