Dekorativ äldre grafik
2012-08-22
143280
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
GRAFISKA PLANSCHER (12 st), 1700-tal, olika grafiska blad, varierande storlekar, ca 50x60 cm, bl.a. bibliska motiv, Rom, jaktscen
Några skador, fläckar, veck, några skurna