Etsning av Stig Åsberg

Etsning av Stig Åsberg
Etsning av Stig Åsberg
Etsning av Stig Åsberg
Etsning av Stig Åsberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅSBERG, Stig (1909-1968): Etsning, signerad 140/310, daterad 1955, ca 23x14 cm, ramad

143288

2012-08-22