Pilgrimsvas och vas Kina

Pilgrimsvas och vas Kina
Pilgrimsvas och vas Kina
Pilgrimsvas och vas Kina
Pilgrimsvas och vas Kina
Pilgrimsvas och vas Kina
Pilgrimsvas och vas Kina

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PILGRIMSVAS, med lock, VAS, med relief, porslin, Kina, dekor i underglasyrblått, höjd utan vasens sockel 42-46 cm

Skador och lagningar

143314

2012-08-22