Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MOBERG, Maurice (född 1923): Sommarlandskap vid Häljarp, signerad och daterad Maurice Moberg -78, olja på duk, 63x76 cm
143384
2012-08-20
Gör en kostnadsfri värdering här