Maurice Moberg oljemålning
2012-08-21
143396
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MOBERG, Maurice (född 1923): Sjö med näckrosor, signerad Maurice Moberg, olja på duk, 48x56 cm