Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MOBERG, Maurice (född 1923): Sjö med näckrosor, signerad Maurice Moberg, olja på duk, 48x56 cm
143396
2012-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här