Lior Ron Mapp

Lior Ron Mapp
Lior Ron Mapp

Klubbat för:

1 900 SEK

2 500 SEK

RON, Lior (född 1971): Mapp: "Lior 6", signerade Lior, numrerade 166/250, 250 ex., serigrafier i mapp, 55x85 resp 85x55 cm, bladens namn "Lambretta", "Amarula", "Moonlight", "Pavlova", "Ocean Motion", "Bedtimestories"

143422

2012-08-20