Susanne Nessim litografi

Susanne Nessim litografi
Susanne Nessim litografi
Susanne Nessim litografi
Susanne Nessim litografi

Klubbat för:

350 SEK

1 200 SEK

NESSIM, Susanne (född 1944): Komposition med ben och fötter, signerad Nessim, färglitografi, 79/95, 65x50 cm

143447

2012-08-21