Verner Molin akvarell

Verner Molin akvarell
Verner Molin akvarell
Verner Molin akvarell
Verner Molin akvarell
Verner Molin akvarell
Verner Molin akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MOLIN, Verner (1907-1980): Komposition med hus, signerad Verner Molin, akvarell, 48x60 cm

143537

2012-08-22