Robert Högfeldt litografi

Robert Högfeldt litografi
Robert Högfeldt litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): "Brudparet", signerad Högfeldt, 171/360, litografi, 41x50 cm

143559

2012-08-22