C G Karlsson serigrafi

C G Karlsson serigrafi
C G Karlsson serigrafi
C G Karlsson serigrafi
C G Karlsson serigrafi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARLSSON, C Göran (född 1944): Komposition, signerad och daterad C Göran Karlsson 84, 175/200, färgserigrafi, 81x61 cm

Fläckar på glas, ej examinerad ur ram

143573

2012-08-22