Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GULBRANDSEN, Olaf (verksam i Kristiania omkring 1900), fartygsporträtt av Svenska Ostasiatiska Kompaniets ångare "SS Japan", signerad Olaf Gulbrandsen, Kra, olja på pannå, 27x38 cm
143580
2012-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här