Carl Gustaf Nordin oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NORDIN, Carl Gustaf (född 1915): "Höst, Persön, Norrbotten", signerad och daterad Nordin -46, olja på duk, 53x30 cm

143581

2012-08-22