Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NORDIN, Carl Gustaf (född 1915): "Höst, Persön, Norrbotten", signerad och daterad Nordin -46, olja på duk, 53x30 cm
143581
2012-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här