Blandteknik Lambert Werner

Blandteknik Lambert Werner
Blandteknik Lambert Werner
Blandteknik Lambert Werner
Blandteknik Lambert Werner
Blandteknik Lambert Werner
Blandteknik Lambert Werner

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

WERNER, Lambert (1900-1983): Komposition, signerad och daterad Lambert Werner 60, blandteknik, 67x99 cm

143582

2012-08-23