Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
WERNER, Lambert (1900-1983): Komposition, signerad och daterad Lambert Werner 60, blandteknik, 67x99 cm
143582
2012-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här