LG Lundberg litografi

LG Lundberg litografi
LG Lundberg litografi
LG Lundberg litografi
LG Lundberg litografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LUNDBERG, Lars Gösta (född 1938): Komposition, signerad och daterad LG Lundberg 1976, 53/75, litografi, 62x78

143585

2012-08-22