Cecilia Sikström färglitografi
2012-08-22
143587
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SIKSTRÖM, Cecilia (född 1962): Kvinnoporträtt, signerad Cecilia Sikström, 275/300, färglitografi, 48x38,5 cm