Cecilia Sikström färglitografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIKSTRÖM, Cecilia (född 1962): Kvinnoporträtt, signerad Cecilia Sikström, 275/300, färglitografi, 48x38,5 cm

143587

2012-08-22