Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SIKSTRÖM, Cecilia (född 1962): Kvinnoporträtt, signerad Cecilia Sikström, 275/300, färglitografi, 48x38,5 cm
143587
2012-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här