Punchkoppar
Vollendet
2012-08-23
143618
| Höchstes Gebot | 3 200 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
PUNCHKOPPAR, 12 st, silver, stämplade GAB 1916, invändigt förgyllda, i schatull