Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
PUNCHKOPPAR, 12 st, silver, stämplade GAB 1916, invändigt förgyllda, i schatull
Zustandsbeschreibung
143618
2012-08-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner