Kaffekanna sockerskål gräddkanna silver
Valmis
2012-08-23
143621
| Korkein tarjous | 5 800 SEK |
| Arviointi | 6 000 SEK |
KAFFEKANNA, SOCKERSKÅL och GRÄDDKANNA, silver, stämplade C G Hallberg, 1906, på lejontassar, invändigt förgyllda, höjd 14-24 cm