Kaffekanna sockerskål gräddkanna silver

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KAFFEKANNA, SOCKERSKÅL och GRÄDDKANNA, silver, stämplade C G Hallberg, 1906, på lejontassar, invändigt förgyllda, höjd 14-24 cm

143621

2012-08-23