Mårten Andersson litografi

Mårten Andersson litografi
Mårten Andersson litografi
Mårten Andersson litografi
Mårten Andersson litografi

Klubbat för:

600 SEK

1 000 SEK

ANDERSSON, Mårten (född 1934): Metaren, signerad Mårten A, 328/1400, färglitografi, 40x46 cm, bok medföljer

143688

2012-08-23