Monica Smetan oljemålning

Monica Smetan oljemålning
Monica Smetan oljemålning
Monica Smetan oljemålning
Monica Smetan oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SMETANA, Monica (f. 1932): Pojke och flicka med ekorre, olja på duk, signerad M Smetana, 74x60 cm

143750

2012-08-24