Claude Weisbuch litografier

Claude Weisbuch litografier
Claude Weisbuch litografier
Claude Weisbuch litografier
Claude Weisbuch litografier
Claude Weisbuch litografier
Claude Weisbuch litografier
Claude Weisbuch litografier
Claude Weisbuch litografier

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

WEISBUCH, Claude (född 1927 ): "HOMMAGE A LEORNADO DE VINCI", signerade, 5 st litografier, 94/225, 34x59 cm

143751

2012-08-24