Carl-Harry Stålhane oljemålning

Klubbat för:

9 400 SEK

1 500 SEK

STÅLHANE, Carl-Harry (1920-1990): Brobygge i Lidköping, signerad och daterad CH Stålhane -59, olja på duk, 61x50 cm

143752

2012-08-24