Dan Wolgers relieftryck

Dan Wolgers relieftryck
Dan Wolgers relieftryck
Dan Wolgers relieftryck
Dan Wolgers relieftryck

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WOLGERS, Dan (född 1955): Utan titel, signerad och daterad Dan Wolgers 2003, relieftryck 51/100, 23,x26 cm

143757

2012-08-24