Marianne Ågren oljemålning
Klubbat för:
21 000 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
ÅGREN, Marianne (Född 1943): Vid havet, signerad Marianne Ågren, olja på duk,128x116 cm
Kuntoraportti
143772
Päivämäärä:
2012-08-24