Marianne Ågren oljemålning

Marianne Ågren oljemålning
Marianne Ågren oljemålning

Klubbat för:

21 000 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

ÅGREN, Marianne (Född 1943): Vid havet, signerad Marianne Ågren, olja på duk,128x116 cm

Kuntoraportti

143772

Päivämäärä:

2012-08-24