Anders Palmér oljemålning

Anders Palmér oljemålning
Anders Palmér oljemålning
Anders Palmér oljemålning
Anders Palmér oljemålning

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

PALMÉR, Anders (född 1958): Landskap med gård, signerad Palmér, olja på duk, 120x137 cm

143774

2012-08-25