Tino Stefanoni serigrafi

Tino Stefanoni serigrafi
Tino Stefanoni serigrafi

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

STEFANONI, Tino (Italien född 1937): Senza titolo, signerad och numrerad 49/150, färgserigrafi, 36,5x36,5 cm

143788

2012-08-24