Lennart Jirlow litografi
2012-08-25
143793
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): "Skottkärran", signerad L Jirlow, 111/400, färglitografi, 45x60 cm