Samekniv horn

Samekniv horn
Samekniv horn
Samekniv horn
Samekniv horn

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KNIV, samearbete i horn, graverad dekor, slida signerad och daterad NM Utsi -1942, längd 34 cm, tillhörande miniatyrkniv i skaftet medföljer

143804

2012-08-24