Konsolur

Konsolur
Konsolur
Konsolur
Konsolur

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONSOLUR, rokokostil, 1900-tal, höjd 51 cm, nyckel finns

Nagg på krönet

143805

2012-08-24