Timo Solin collage
2012-08-25
143853
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SOLIN, Timo (född 1947): Ansikten, signerad och daterad Timo Solin -11, blandteknik/collage, 64x69 cm