Alexander Vasilenko litografi
2012-08-25
143878
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VASILENKO, Alexander (född 1965): Mona Lisa, signerad Vasilenko, 91/230, litografi, 60x50 cm