Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BIRGER E:SON, Birger (1904-1994): "Nattlig dialog", signerad och otydligt daterad Blå, olja på pannå, 44x46 cm
Zustandsbeschreibung
143882
2012-08-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner