Märklin tågsats
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MÄRKLIN MODELLTÅG, H0, ånglok med tender SK800, 6 person- och resgodsvagnar, 3 godsvagnar, diverse räls, växlar, transformatorer, originalkartong SK 846/4 H, Kibri station mm tillbehör
Funktion ej prövad, skador och slitage
143889
2012-08-29