Märklin tågsats

Märklin tågsats
Märklin tågsats
Märklin tågsats
Märklin tågsats
Märklin tågsats
Märklin tågsats

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÄRKLIN MODELLTÅG, H0, ånglok med tender SK800, 6 person- och resgodsvagnar, 3 godsvagnar, diverse räls, växlar, transformatorer, originalkartong SK 846/4 H, Kibri station mm tillbehör

Funktion ej prövad, skador och slitage

143889

2012-08-29