Vikskärm Kina 1900-tal

Vikskärm Kina 1900-tal
Vikskärm Kina 1900-tal
Vikskärm Kina 1900-tal
Vikskärm Kina 1900-tal
Vikskärm Kina 1900-tal
Vikskärm Kina 1900-tal
Vikskärm Kina 1900-tal
Vikskärm Kina 1900-tal
Vikskärm Kina 1900-tal
Vikskärm Kina 1900-tal

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

VIKSKÄRM, Kina, 18/1900-tal, reliefdekor med landskap, sex delar, höjd 183, total bredd 240 cm

Skador, lösa delar

143930

2012-08-25