Träfiguriner

Träfiguriner
Träfiguriner
Träfiguriner
Träfiguriner
Träfiguriner
Träfiguriner

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

TRÄFIGURER, 6 st, snidade, delvis signerade med bla T.L (Torborg Lindberg) och A.H, höjd 10-19 cm

Kuntoraportti

Slitage, nagg

143931

Päivämäärä:

2012-08-25