Träfiguriner
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
TRÄFIGURER, 6 st, snidade, delvis signerade med bla T.L (Torborg Lindberg) och A.H, höjd 10-19 cm
Kuntoraportti
Slitage, nagg
143931
Päivämäärä:
2012-08-25