Ägg Ryssland

Ägg Ryssland
Ägg Ryssland
Ägg Ryssland
Ägg Ryssland
Ägg Ryssland
Ägg Ryssland

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 800 SEK

ÄGG, 5 st, målat trä, Ryssland, delvis signerade, tre med ställ, höjd 13-25 cm

Ett ställ med lagning.

143935

2012-08-25